wtorek, 24 czerwca 2014

Zimowo i świątecznie - ciąg dalszy

Siemka!
Dziś, w znów ciepły dzień, przedstawię Wam kolejne pocztówki, zimowo-świąteczne, ale nie tylko ;)

Stany Zjednoczone

Pocztówka, którą dostałem od Lisy z przodu przypomina trochę zdjęcie, ale nim nie jest, o czym świadczy tył. Przedstawia ona sport o nazwie "Ice Silo Climbling". Polega on na wspinaniu się na oblodzone kominy (?). Wygląda ciekawie, nieprawdaż? ;) Ogromnym plusem są znaczki, które są wprost fenomenalne, ale musicie poczekać na post o znaczkach :)

Belgia

Oto moja pierwsza pocztówka z Belgii. Dostałem ją od Diany, która mieszka niedaleko miasta przedstawionego na kartce. Leuven to miejsce pielgrzymów z całej Belgii (chyba coś takiego, jak u nas Jasna Góra). Pocztówka może nie jest genialna, ale Diana włożyła do koperty duuużo ulotek. Lubię to ;)

Rosja

Jak napisał/a nadawca/nadawczyni, pocztówka przedstawia Puszkina. Słyszałem o takim twórcy, ale kartka chyba nie przedstawia jego osoby... Może to ilustracja do jednego z jego dzieł? W każdym razie pocztówka ładna, ładny, nietypowy znaczek, świetnie :)

Ukraina

I na dzisiaj ostatnia, typowo świąteczna pocztówka od Eleny z Mariupolu. Pocztówka nie jest w "moim stylu", ale może być, do tego ładne znaczki ;)

No i na dzisiaj to tyle, jesteśmy mniej więcej w połowie mojego zbioru ("oficjalnych" pocztówek).
Trzymajcie się!

1 komentarz: