sobota, 21 czerwca 2014

Niemcy, (prawie polska)Ukraina i Tajwan z dodatkiem

Siemka!
Chcę trochę podkręcić tempo, więc już za chwilę będziecie mogli zobaczyć następne trzy pocztówki.

Niemcy

Nadawcą pocztówki jest Rike. Mieszka w Hamburgu. Rike kocha podróżować, we wrześniu 2013 roku miała jechać na Sri Lankę, mam nadzieję, że jej podróż się udała ;) Co do pocztówki-podoba mi się ona.

Ukraina

Tak, dobrze widzicie, na pocztówce jest napisane "Lwów" także po polsku ;) Przypominam, że miasto to należało kiedyś do Polski. Pocztówka zaś przedstawia jeden z zabytków tego miasta, Kopuły Lwowa. Dostałem ją od Elviry, która jest zoologiem ze Lwowa właśnie. Kartka jest urokliwa, do tego Ukrainka przykleiła dwa ładne, długie znaczki z pociągami (nie pokazuję Wam ich teraz, ponieważ planuję zrobić osobny post o znaczkach).

Tajwan

Oto moja pierwsza pocztówka z Tajwanu. Dostałem ją od Royce'a (wydaje mi się, że to imię męskie...). Przedstawia ona zachód słońca nad przystanią. Dodatek, o którym mowa w tytule posta to... menu tajwańskiej restauracji śniadaniowej! Royce bardzo lubi śniadania, napisał mi, że myśli o nich całą poprzedzającą noc :D Jak się pewnie domyślacie, kompletnie nie mam pojęcia, co można kupić w takiej restauracji :D


Na razie to tyle. Mam nadzieję, że Wam się podobało, wypatrujcie kolejnego posta i...tyle ;)
Trzymajcie się!
P.S. Przepraszam z góry za jakieś błędy, pisałem posta na telefonie...

1 komentarz:

  1. swietne pocztowki, bardzo mi sie podobają c:
    dorey-doorey.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń