niedziela, 22 czerwca 2014

Sport, dwa koty i święta

Siemka!
Dziś przedstawię Wam cztery moje kolejne otrzymane pocztówki, w tym 2 handmade'y (ręcznie robione pocztówki).

Niemcy

Właściwie to, co otrzymałem od Sabriny z Köln nie jest pocztówką, a arkuszem naklejek. Nie przeszkadza to mi jednak, ponieważ jest to "pocztówka" sportowa, czyli jedna z moich ulubionych. Widnieje na niej: Boris Becker (niemiecki tenisista, dwukrotny zwycięzca Australian Open, trzykrotny Wimbledonu i jednokrotny US Open), Georg Hackl (niemiecki saneczkarz, trzykrotny mistrz i dwukrotny wicemistrz olimpijski) oraz maraton w Berlinie. No bardzo lubię takie pocztówki ;)

Rosja


I tu jest lekki zgrzyt... "Pocztówka" to właściwie rysunek (?) wydrukowany na papierze fotograficznym. Nie dość, że klei się do ręki, to jeszcze nie można tego mocniej dotknąć,bo się rozmazuje... Owszem, wydruk jest dość ładny, ale przecież nie to jest ideą Postcrossingu, powinno wysyłać się PRAWDZIWE pocztówki. No nic... Jeszcze dziwniej jest na odwrocie, bowiem kartka jest wypisana...po niemiecku. Na szczęście z pomocą Translate Google i mojej dwuletniej nauki tego języka udało mi się rozszyfrować wiadomość od Inny, która jest chyba w moim wieku. Mimo że wiadomość jest bardzo miła, to jednak nie chciałbym otrzymywać takich pocztówek zbyt często...

Chiny


Teraz już "tradycyjna" pocztówka. Dostałem ją od Indy. Właściwie to nic więcej o pocztówce napisać nie mogę, jest bardzo ładna. Znaczki są świetne, ale jak już pisałem we wcześniejszych postach na razie nie pokazuję ich Wam, bo chciałbym zrobić o nich osobny temat ;)

Holandia

Diana, od której otrzymałem tą pocztówkę, zrobiła i wysłała ją wraz ze swoimi dziećmi, których ma dwójkę. Mimo że jest to ręcznie zrobiona kartka, w tym przypadku nie przeszkadza mi to, bo jest ona wykonana estetycznie i ładnie. Diana oprócz tradycyjnych pozdrowień życzyła mi wesołych świąt :)

No i myślę, że na dzisiaj to tyle. Kolejnego postu możecie się spodziewać jutro w godzinach popołudniowych lub/i wieczornych (nie wykluczone, że będą dwa posty).
Trzymajcie się!

2 komentarze:

 1. Kotek z Chin jest uroczy :)
  To czekam na post ze znaczkami :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo i...czekaj, czekaj, bo warto, niektóre są naprawdę niesamowite ;)

   Usuń